Onze medewerkers

Onze medewerkers

Onze medewerkers

 

ing. Ad van Kessel

senior adviseur akoestiek

ad.vankessel@croonenburo5.com

+31 (0)6 2245 3843

ir. Ard Thijssen

architect

ard.thijssen@croonenburo5.com

+31 (0)6 1003 9970

ing. Arthur de Vries

stedenbouwkundig tekenaar

arthur.devries@croonenburo5.com

+31 (0)162 487 359

ir. Carin Stolzenbach-van der Doelen

Hoofd Ruimtelijke Ontwikkeling

carin.stolzenbach@croonenburo5.com

+31 (0)6 5147 5319

ing. Eduard van Tilborg

adviseur ruimtelijke ontwikkeling

eduard.vantilborg@croonenburo5.com

+31 (0)6 1214 6078

ing. Ellen Boonman

planoloog, adviseur landelijk gebied

ellen.boonman@croonenburo5.com

+31 (0)6 2070 4809

Geert-Jan van der Schans BSc

stedenbouwkundig ontwerper

geert-jan.vanderschans@croonenburo5.com

+31 (0)6 5329 9931

Ha Nguyen MSc

stedenbouwkundig ontwerper

ha.nguyen@croonenburo5.com

+31 (0)6 2041 0976

ing. Ivo van de Weijer

adviseur ruimtelijke ontwikkeling

ivo.vandeweijer@croonenburo5.com

+31 (0)6 1175 0139

Jessica Bes

management assistent

jessica.bes@croonenburo5.com

+31 (0)6 2041 9895

Kevin van Elten BSc

stedenbouwkundig ontwerper

kevin.vanelten@croonenburo5.com

+31 (0)6 5354 6116

ir. Manoe Ruhé

stedenbouwkundige, adviseur

manoe.ruhe@croonenburo5.com

+31 (0)6 5157 6002

ir. Marco Weijers

architect

marco.weijers@croonenburo5.com

+ 31 (0)6 2054 4566

ing. Mark Beenakkers

adviseur ruimtelijke ordening

mark.beenakkers@croonenburo5.com

+31 (0)6 5339 5517

ir. Mark van der Poll

Hoofdontwerper Stedenbouw, adviseur

mark.vanderpoll@croonenburo5.com

+31 (0)6 5151 5118

ir. Merijn van Loon

Stedenbouwkundige, adviseur

merijn.vanloon@croonenburo5.com

+31 (0)6 5108 9524

ing. Patrick Daggenvoorde

Adviseur ruimtelijke ontwikkeling

patrick.daggenvoorde@croonenburo5.com

+31 (0)6 3004 9654

ir. Remond Baselmans

Stedenbouwkundige, adviseur

remond.baselmans@croonenburo5.com

+31 (0)6 8316 8648

Roel Dekker BBE

adviseur ruimtelijke ontwikkeling en akoestiek

roel.dekker@croonenburo5.com

+31 (0)6 1377 4748

ir. Roel Veenstra

architect

roel.veenstra@croonenburo5.com

+31 (0)6 1280 8622

ing. Ruud Mestrom

bouwkundig tekenaar

ruud.mestrom@croonenburo5.com

+31 (0)6 5142 8070

ing. Stan van Esdonk

expert landelijk gebied

stan.vanesdonk@croonenburo5.com

+31 (0)6 5364 7401

ing. Sven Rosenberg

bouwkundig tekenaar

sven.rosenberg@croonenburo5.com

+31 (0)43 325 3223

Ties Peelen BSc

adviseur ruimtelijke ontwikkeling

ties.peelen@croonenburo5.com

+31 (0)6 5393 3899

ir. Tom Steijns

assistent architect

tom.steijns@croonenburo5.com

+31 (0)6 8316 8651

ing. Wesley Wijnands

architect

wesley.wijnands@croonenburo5.com

+31 (0)6 2269 9085

Wout Berkers MSc

adviseur ruimtelijk-economisch beleid

wout.berkers@croonenburo5.com

+31 (0)6 2070 4204